Cine ai vrea sa fie Userul Anului 2018?

Dragii nostri,

A mai trecut un an si iata-ne ajunsi la momentul nominalizarilor pentru Userul Anului 2018

Conditiile raman aceleasi si anume: sa fi avut in ultimul an minimum 20 de raspunsuri pe luna pe o perioada de cel putin 6 luni. Cele postate la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja acest titlu.

Asadar, daca stiti pe cineva care indeplineste aceste conditii si care credeti ca merita, lasati propunerea voastra in comentarii pana pe 18 decembrie.

Dupa aceasta etapa, vom valida userii propusi si vom da drumul la votare pana pe 3 ianuarie 2019

Premiul consta intr-un Espressor automat Tchibo Cafissimo si un stick usb de 64GB.

In plus, vom mai acorda inca 2 premii:

- Boxa Portabila Akai ABTS-22 pentru premiul de onoare TPU

- o Boxa portabila Philips BT50 pentru cel mai activ nou membru TPU.

Succes si spor la propuneri!

PS. Si autonominalizarile sunt luate in considerare :)

UPDATE: In urma voturilor voastre am desemnat Userul Anului 2018: Bula.

Premiul de Onoare TPU i se acorda lui corbulalbrosu, pentru activitatea sa intensa in comunitate, iar premiul Cel mai Activ Nou Membru TPU ii revine lui sierra1.

Felicitari si multumim tuturor pentru implicare!

297 răspunsuri:
| Arakiss a răspuns:

Hammurabi

Sunt raspunsurile pe care le citesc cu cea mai mare placere.

| Buzi213 a răspuns:

Bula

| Ievi a răspuns:

Atata zarva pentru ce, oricum, oricine ar iesii e irelevant.
Situatia ar fi la fel de trista, nu v-ar imbunatatii gandirea din pacate, sunt "ironic" si eu.
Ceea ce e cu adevarat trist ca inca mai exista oameni atat de incuiati si de orbi incat ar promova pe cineva care sta 24/7 pe un site si face spam gen acest baietas ray, dar mna in ziua de azi oamenii mai bine imbratiseaza fatarnicia ca ce e bun ii plictiseste, insa va veni o perioada cand poate vor constientiza ce alegeri gresite au facut, si poate doar poate le va parea si rau, chiar daca va fi prea tarziu.

| Tobias78 a răspuns:

1. Nu era un compliment... happy
2. '' Ceea ce eu nu mă consider ''... happy
3. '' Cele mai bune ''conversati'' le am cu femeile ''... SilentRain, Supădeceapă, Mordrica... iele nu ie femeii happy
4. Câte fete ( persoane) ai la ignore?! happy
5. '' Dar nu urăsc femeile ''... happy lup... îmbrăcat( ai şi cravată) în blană de oaie.
6.1 ''Misoginul Anului 2018'' - Ray ( '' Pentru băieţi, în ziua de azi se mai merită să crezi în fete, să le iubeşti? Care este tratamentul vindecării misoginismului?'' );
6.2 '' Apatridul Anului 2018 '' - Ray ( '' Mă voi românii... '' );
6.3 '' Sexologul Anului 2018 '' - Ray ( '' Man misogini iubesc cel mai mult de fapt, ei au iubit cu adevărat '');
6.4 '' Curiosul Anului 2018 '' - Ray ( '' Man sorata ce mai face? '');
6.5 '' Neliniştitul Anului 2018 '' - Ray ( '' Cum se văd fetele? Când le văd si sunt frumoase involuntar mă gândesc la sex si le percep ca obiecte sexuale...'').

'' Somnul raţiunii naşte monştri ''

| RAY a răspuns (pentru Tobias78):

Cum adica ma cred neamt daca sunt de nationalitate germana?

| Tobias78 a răspuns (pentru RAY):

1. Ai citit toată întrebarea Supiţei de Ceapă?!
2. Ai auzit de Klaus Iohannis?!

'' Mă voi românii... ''... ştiu, mi-ai explicat, dar nu m-ai convins.

| Tobias78 a răspuns:

Tu le cunoşti personal?! De ce le-ai jignit?! Ai vrut să arăţi că eşti mascul?! De ce-ai făcut-o isterică pe... Supiţa de ceapă?!
Ai vrut să le arăţi că eşti un neamţ adevărat?! happy
Învaţă să respecţi o femeie! Nu ţi-o spun cu răutate!

| RAY a răspuns (pentru Tobias78):

Tu le cunoşti personal?! De ce le-ai jignit?! Ai vrut să arăţi că eşti mascul?! De ce-ai făcut-o isterică

nu le cunosc,nici tu nu le cunosti, cand ele mau jignit doar atunci,in rest eu nu jignesc pe nimeni,daca jignesc exista admin,regulament, ce legatura are ai vrut sa arati ca esti un german adevarat,germanii isi respecta femeile mult mai mult, nu o spun eu si romancele care stau cu germanii, nu respect ipocrizia, falscitatea, minciuna niciodata

| Misteryy a răspuns:

Misteryy

| Misteryy a răspuns:

Pentru un ajutor de incredere doar la categoria dragoste si sex, Misteryyy!

| Misteryy a răspuns:

Nu stiu ce inseamna vtzm, dar ok.

| Mt34 a răspuns:

Eu

| Mt34 a răspuns:

Anamaria50

| andrefrancais a răspuns:

Andrefrancais

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Bula.

| TronHD a răspuns:

Bula

| Jeonghyeo a răspuns:

Leibniz

| theforceofgood a răspuns:

Cel care are cele mai multe raspunsuri de calitate date.

| NowForYou000 a răspuns:

Corbualbrosu

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Suntserios

| vladtheo a răspuns:

Corbulalbroșu

| Passatb6 a răspuns:

Sierra1, incepatorul988, noturbinanogood, ray, soferul

| SecretDarky a răspuns:

Shuriken

| sasaomulsubtire a răspuns:

Floresdemayo

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Aici depinde de merit!

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Moment istoric pe tup. Miss Chanandler Bong vs The Unagi master.
Frumos, foarte frumos.
O nominalizez pe Bula, desi ma mira ca nu a castigat pana acum. thinking

| Dilibache a răspuns:

Eu

| costy20br a răspuns:

Cine merita

| DragosMatei123 a răspuns:

Ray si alindragos322

| Mistery3Teodora a răspuns:

Plato

| supadeceapa a răspuns (pentru Mistery3Teodora):

Cate conturi ai, mai Plato?

| Bondarel99 a răspuns (pentru supadeceapa):

Cine e faimosul asta Plato? Un link ceva?

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Ma simt profund jignit. :'(

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Trece, leutule. sad

| supadeceapa a răspuns (pentru Bondarel99):

Uite-l ca a aparut

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Uite, daca tot m-au propus oamenii, te las sa-mi conduci campania electorala.winking

| Mariaavrmaiancu a răspuns:

Salontanul.
Uitati-va peste raspunsurile lui! Sunt bine documentate.

| 7uuuu7y5yg a răspuns:

Plato

| 7uuuu7y5yg a răspuns:

Plato merită sa fie Userul anului.

| mihai69 a răspuns (pentru 7uuuu7y5yg):

Cred că ai vrut să spui: „Plato merită sa fie LUserul anului"...