| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeți ca va fi desemnat userul anului 2022?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Poate sa fie oricine dar sa nu fie Violeta sau Anonimull.

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

E greu de spus cine va fi userul anului, nici nu poti zice cine crezi, nu putem spune cine, sunt destui care dau raspunsuri bune, va fi chestie subiectiva la vot.
Poate pentru 5 insi vad ok un raspuns, alti 7 nu, desi raspunsul ala e bun din punct de vedere obiectiv.

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

Vom vedea!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

Sau floresdemayo e o fata superba și cu mult bun simt, ar merita sa câștige an de an.

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu oricum n-am sanse! de asta nici nu m-am autopropus!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

Nici eu big grin
Dar oricum nu primești nimic și dacă ar fi ipotetic sa câștigi, e mai mult simbolic

| Alina0124 a răspuns:

Îs de puțin timp aici, îmi puteți spune dacă toți userii pot vota? Sau alegerea este făcută de admini?

| anonim_4396 explică (pentru Alina0124):

Toți pot vota, poți vota și tu.