| anonim_4396 a întrebat:

A întrat TPU în lockdown? De ce nu se da drumul la voturi privind userul anului 2021? Cine credeți ca va fi desemnat userul anului?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"A întrat TPU în lockdown?"

Bună întrebarea! Și simpatică. ))
Nu știu cine va fi, dar sper să fie ales un user consecvent siteului, nu un user pasager, care azi e aici, ia premiul, iar mâine pleacă și nu mai auzi de el, cu lunile.
Eu promit să aleg pe cineva care știu că va rămâne fidel siteului. happy

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cristina mai are de analizat niste chestii. Mai durează putin.

| Fatamuntilor a răspuns:

S-a intarziat si cu nomializarile...
Cristinuca e singura are multe pe cap, totusi... parca ar alegerile pentru nu stiu ce!
Ce sa analizeze? Mai mult de 10 -15 useri eligibili nu cred sa fie!
Vom trai si vom vedea.
Sper sa nu se contpoasca cu userul anului asta!rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Ce inseamna contpoasca? Pai e doar un câștig simbolic, ma gândesc ca nu primește vreun premiu, sau vreun câștig material. Se duce și TPU încet încet spre pierzanie, a devenit o bătaie joc cu atâția trolli.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

,,,contopeasca'' rolling on the floor
sa se uneasca cu cel de anul asta! a trecut o luna mai sunt 11, un fleacrolling on the floor
Nu stiu ce castiguri sunt. Intr-un an au fost un anumit numar de monezi, vom vedea
Situl este dominat de pusti plictisiti!

| J0B0MAT a răspuns:

Da, dacă e pandemie, totul se mișcă mai încet.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Se amână pana la userul anului 2022, e jale, zici ca e doliu național, dar pare a fi zilnic, ca nu se mai revine la normal. De fapt doliu va fi dacă va ieși Iasmina userul anului, asta e valul 6 laughing

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

"doliu va fi dacă va ieși Iasmina" - bate-n lemn.

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Am bătut de 2 ori, și a treia oara am dat pe lângă rolling on the floor știu ca trei ori se batehee hee
Pentru unii va fi o lovitura mai grea decât incursiunea rușilor pe teritoriul învecinat dacă va ieși ea userul anului.
Mai în gluma mai în serios nu îmi pasa dacă va câștiga ea, oricum femeia asta nu mai are nici un leac, nici dacă ar fi sa fie desemnata de 5 ori consecutiv userul anului nu ar scăpa de mentalitatea ei învechită.

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, avem şi noi şoşoaca noastră. happy

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

După 3 luni in VS

Răspuns utilizator avertizat
| Nirvanaaa a răspuns:

Nici nu mai știu pe cine am nominalizat laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Mie nu mi-o apărut lista aceea cu cei 21 sau 23 de useri pe care sa ii votez,probabil urmează, dar vad ca cu un efect slow motion. Eu știu cine va fi, știam de mult de fapt când am văzut ce potențial are acel user. Sa ști ca și tu dai răspunsuri folositoare, ești o tipa rațională, și diplomatica, și ai și un nick nice, deși parca aveai altul acum câteva luni. Contează ca ai nominalizathee hee

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asteptam, poate prin Februarie apare ceva. Merci happy. Nick-ul îl am de când m-am logat prima data pe TPU, nu m-am mai obosit sa îmi pun altul laughing, doar poza o mai schimb din când in când.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Sa speram ca în februarie. E bine, ca ai stabilitate, dai dovada de maturitate, față de cei de varsta ta, da, ai schimbat poza.
Te ai gândit vreodată, vreun moment sa îți pui poza cu tine? Vad ca multe fete de aici pun poze cu alte fete nu cu ele, nu știu de ce se ferește toată lumea de propria persoana. zici ca o venit apocalipsa si pe TPU, sper sa îmi găsesc fericirea și sa renunț definitiv cândva la platforma asta, deja e plin de trolli laughing Au luat-o unii razna cu trollatul, s-a plictisit și admina sa tot ii baneze ma gândesc

| Nirvanaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca am avut o data pentru o scurta perioada o poza cu mine, cam la un an de când intrasem prima data pe TPU. Dar asta a fost acum ceva timp laughing.

| Tomso a răspuns:

E evident că eu voi fi ales