| ske a întrebat:

Cine este de acord ca situl TPU sa scoata fundele...sunt foarte enervante, si la fiecare intrebare se terzeste unu. fundahappy!
1.nu ajuta la nimic
2.pe mine unu ma enerveaza ca vad tot timpu cersetori de funde ( si cred ca nu numai pe mine)
3.situl TPU este facut pentru ajutor nu pentru cersithappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee...ce sa zic acum. Pe de o parte ai dreptate, ca te enerveaza, dar ia zi-le si tu alora care cersesc: "Bă, când ţi-oi da vreo 2 funde în cap...". Poate ii sperii. Si asa sunt niste copilandri.
Pe de alta parte, voturile, fundele/cocardele, au rolul lor pe site. Uneori sunt relevante pentru anumiti utilizatori...le atesta calitatea. Repet. Uneori. E util si un clasament, ceva...atata ca unii vor sa ajunga primii pe cai necurate.

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Ai şi tu dreptatea ta, e iritant pentru mulţi, dar funda are rolul ei pe site.

| Damasc a răspuns:

Cam in asta consta farmecul site-ului in acea funda, astfel cel care te-a ajutat va sti ca raspunul lui a fost cel corect.Iar daca nu ar mai exista funda ar exista voturile si lumea va cersi dupa voturi, deci nu am facut nimic.

| AdinaELA a răspuns:

Pro!

| TheFeeye a răspuns:

Sa cersesti ce?
Ceva ce nu te ajuta la nimic?

| Ziiziii a răspuns:

Ai dreptate, eu sunt de acord

| Roxy_5021 a răspuns:

Sunt de acord ...altceva ce sa mai zic? Metro a zis tot adevarul.

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

1.Ba da, ajuta la ceva, la faptul ca dai raspunsu ala pentru ceva, adica nu raspunzi, te zbati sa dai un rasp bun si care as ajute cu adevarat degeaab...
2.Nu imi pasa ca pe tine te enehee hee
3.Da, e facut pentru ajutor dar si pentru pierderea vremilaughing