| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi arata cum se fac emoticoanele(toate)-aici pe TPU- de exemplu happy se face : ).
Funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Se fac exact ca pe yahoo, dar trebuie sa ai grija pentru ca exista erori si de multe ori un zambet mic iti apare asa : ).
Si, la fel, emoticoanele care contin semnele < sau > posibil sa apara doar ca semne, nu ca si emoticon.
Uite si o lista:

http://messenger.yahoo.com/features/emoticons/

Spor!
:)

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Multumesc! happy

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc si eu!
happy

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ba nu e adevărat..se face happy...doar noname ăla face : ) să pară mai interesant...

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Cred ca este o ''ea'' nu un ''el'' happy
Si mie chiar imi pare o persoana interesanta... thinking

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zis creziwinking
Niciodată nu poți știi ce se ascunde în spatele pc-ului...doar un sfat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

applause