| Gellyfish a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot selecta intrebarile la care vreau sa raspund pe TPU.de exemplu daca eu vreau sa raspund la intrebari amuzante trebuie sa le caut in gramada de intrebari sau e o modalitate mai simpla?big grin. funda.big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Apasa sus pe butonul ''PE CATEGORII'' ->aici http://www.tpu.ro/categorii si raspunzi la ce categorie vrei tu!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dai clic în stânga pe categorie, care te interesează. Succes!

| Ce a răspuns:

Buna.pai sus scrie Intrebari recente, populare sau pe categorii.Si tu apesi pe categorii.Iti apar toate categoriile acolo si tu apesi pe Trivia\Amuzante.Acolo sunt intrebarile amuzante. Funda? Plzzpuppy dog eyes

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Este putin mai jos, in stanga paginii, o lista cu categoriile happy