| ♀ кɨđµ°♀ a întrebat:

Cum stergi intrebari pe tpu.De la intrebarile mele.Va rog ajutati-ma dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Sus dreapta constact-> ii trimiti un mesaj Ralucai cu intrebarea si ce doresti sa-i faca si gata:*

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tu nu poţi şterge întrebările, trebuie să-i ceri asta adminului la Contact (partea de sus a paginii, în dreapta). Şi cam durează, sunt multe solicitări cărora trebuie să le dea curs aşa că, data viitoare, think twice!

| Bacemi a răspuns:

Nu poti sa le stergi. Poti doar sa ceri administratorilor sa faca asta. Sus, in partea dreapta gasesti CONTACT. Dai un click si trimiti mesajul. Sa stii ca dureaza totusi ceva timp.

| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum, gandeste-te, daca stergi intrebarea, dispare si raspunsul, si funda, logic nuh?tongue

| Petronela a răspuns:

Contacteaz-o pe raluca(administratoarea)printr-un mail la contact in care sa soliciti stergerea unei intrebari sau a mai multor intrebari.P.S.:da-i linkul intrebarilor si te va ajuta.Fundita?

| FeFy` a răspuns:

Roag`o pe Raluca ( Admin)

| Jane a răspuns:

Nu le poti sterge tu. Trimiti un mesaj la CONTACT, in partea dreapta sus a paginii si o rogi pe Raluca (adminul site-ului) sa iti stearga intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii trimiti un mesaj Ralucai de aici:
http://www.tpu.ro/contact
In care ii soliciti sa iti stearga intrebarea aceea (ii dai site-ul cu intrebarea)
Si gata
Altfel nu se poate;)