| Mario343 a întrebat:

Bună seara, contul meu de Instagram a fost dezactivat, spun ca s-au încălcat regulile comunității, dar înainte cu câteva ore a fost spart contul meu. Cum îl pot reactiva? Fac contestație dar spune asa :cererea dumneavoastră nu se poate procesa, reveniți mai târziu.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, revino maine si incearca sa-i contactezi, selectand motivul ca acel cont este al tau.
Pregateste buletinul scanat, sa-l ai la indemana, ca sa poti dovedii cu un act legal, ca iti apartine acel cont.
Sper ca l-ai facut pe numele real cu datele de nastere corecte.