| anonim_4396 a întrebat:

Cine se ofera sa contacteze adminii sa ii roage sa se ocupe de faptul ca unii utilizatori confunda categoriile?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Adreseaza-te tu la contact.Sus in dreapta.

4 răspunsuri:
| Dootzy a răspuns:

Contacteaza-i tu, sus la "Contact".Si in plus daca tot crezi ca unii utilizatori confunda categoriile, te rog sa-mi dai si mie cateva exemple.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Din pacate si tu confunzi categoriile oh go on in plus ce rank ai o sa se chise in freza ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt...ii contactez chiar eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si crezi tu ca vor lua masuri? Asta e o problema veche de care nu vom scapa doar atunci cand administratia va numi multi moderatori(dintre userii de incredere/experti) pe site, chiar per categorie!