| Alle_3476 a întrebat:

Cine stie un program de modificat poze in afara de PhotoSchape(vreau sa modific o poza in are am iesit cu ochii inchisi si vreau sa o modific in asa fel incat sa para ca am ochii deschisi) funda+vot si tot ce vreti:X:X

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mentaaaaa a răspuns:

Photoshop dar e mult de munca si trebuie sa stii sa il folosesti. Si ca sa faci sa apari cu ochii deschisi sincer cred ca e prea greu pentru cineva care nu e profesionalist...

| Tsiitsix3 a răspuns:

Www.pizap.com fundha te rog:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-au facut destule categorii pe TPU ca tu sa vii cu intrebarile tale la categoria asta care nu e potrivita?

| Bya_6882 a răspuns:

PhotoInstrument
E ff bunhee hee
Sper ca te-am ajutat:*

| E8841942 a răspuns:

PhotoShop

| Near a răspuns:

Photoshop cs3, cs4 sau cs5 happy

| bobo4ever a răspuns:

Photoshop CS5 ar fi o solutie.

| ANDU_6620 a răspuns:

Auzii fi atenta mai e si Picasa in ala poti faci si videoclipuri si poti modifica si poze