| Dusy a întrebat:

ce alt program de modificat poze stiti, in afara de Taaz? Vreau sa modific doar la fata gen ochii tenul... Multumesc dau funda:X!

Răspuns Câştigător
| davidbuz_1713 a răspuns:

Photoshop e profesional si costa bani. Pe langa asta iti trebuie niste tutoriale. Eu sunt fotograf amator si folosesc photoshop CS5. Iti recomand.

| Dusy explică (pentru davidbuz_1713):

Pai si Adobe photoshop cs5 nu costa?

12 răspunsuri:
| MembruTpu_6868 a răspuns:

Photoshop e cel mai bun program de editat poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama frate vreti sa pareti mai frumoase. adica ceea ce nu sunteti. Alta explicatie nu imi dau. Daia sunt unele care par super dragute in poze dar daca le vezi in realitate fugi mancand pamantul. Incearca photoshop/...

| Dusy explică (pentru anonim_4396):

1. nu este pentru mine. 2. este pentru o poza la o pagina de fb. 3. daca stii bine daca nu, nu ti-a dat nimeni cu parul in cap sa raspunzi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dusy):

Ti-am si raspuns la intrebare deci stiu. daca nu ai ochi sa vezi

| Roxin a răspuns:

Photoshop e foarte bun.Mai ai Irfan View, PhotoScape, PhotoMix. Sper sa iti fie de folos.Insa recomand PhotoShophappyO zi buna

| Leylla a răspuns:

Photo! Editor este foarte bun. Eu pe acesta il am instalat (corecteaza ochii rosii, cosurile si multe altele...)

Am auzit ca si PhotoShop este foarte bun (dar acesta nu poate corecta ochii )

| Iwliia a răspuns:

Be funky. poti sa faci tot ce-ti doresti. Fundaa?

| Diiiaaღ a răspuns:

PhotoEditor

| MatildaPetrini a răspuns:

Photo Instrument

| arigern a răspuns:

Photoshop.

| xXxAlescxXx a răspuns:

Mai poti folosi si photo brush 5