| anonim_4396 a întrebat:

Cine sunt administratorii acestui site? Dar moderatorii? Avem dreptul sa ii stim si noi? Activeaza si ei, in spatele unui nick, pe site?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Alaturi de Cristina, ma ocup de administrarea site-ului. Raspunsurile noastre sunt oferite folosind acest cont.
Drepturi de moderare au toti expertii TPU.

Alexandra - TPU

| sabin89 a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumesc mult! Am intrebat doar de curiozitate.

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Site-ul a fost la început, adică la sfârșitul lui 2008, făcut de Cătălin Teniță. Moderatori mai sunt și Cristina și Alexandra. Stela nu cred că mai e, de obicei anunța când pleacă cineva, dar acum nimic. Era Raluca înainte de Stela, dar a plecat pentru "mai bine".

| Ali191 a răspuns:

Nu-i stiu, dar le multumesc pentru acest site.
p.s. posibil sa fie sub nick-ul http://www.TPU.ro/utilizator/TPU
nu stiu sigur :)

| sabin89 a răspuns:

Si eu le multumesc, bineinteles. Ne ofera un spatiu de socializare.