| Numeexistent2 a întrebat:

De ce moderatorii acestui site interzic dreptul la libera exprimare?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ei interzic anumite intrebari sau postari neconforme cu regulamentul site-ului. Daca incalci regulamentul, e normal sa ti se interzica.
Intrebarile tale de azi par de copil fara minte.

| sierra1 a răspuns:

Recitește-ți nedumerirea, poate te dumirești

https://www.tpu.ro/educatie/de-cate-basini-e-nevoie-ca-sa-omori-pe-cineva/

| sierra1 a răspuns:

"umbli prin intrebarile mele?" - sunt publice, la fel ca răspunurile

"Fa tu nu ai ce face" - nu fii obrăznicuț, nu ești la tine acasă

| sierra1 a răspuns:

Oops, iar ți-a dispărut o "intrebare"

| sierra1 a răspuns:

Solicit atențonarea userul pentru vocabular obscen frecvent

| sierra1 a răspuns:

"mesaj expediat de Numeexistent2
Joi, 17 Octombrie 2019, 11:00 pm
Sugi ***
De ce dai fa report?"

scrie la vedere dacă ai ceva de zis

| Wr3nch a răspuns:

Defineste libera exprimare? Una e sa ai o parere si alta e sa ii injuri sau sa ii ataci pe cei care nu sunt de acord cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

In cele spuse mai sus ai dreptate, insa am remarcat si eu ca libera exprimare este interzisa in subiecte considerate "taboo" de societate

| Fatamuntilor a răspuns:

DEPINDE ce intelegi prin ..libera expri

| mentholinks a răspuns:

Ca sunt care isi fac zeci de conturi sau tot isi schimba numele ca sa ramana "anonimi" dupa ce se fac de cacao.

| Editocroci a răspuns:

Nu i-a reclamat nimeni, de-aia. Sunt bătuți în cap.