| Ciufuliciii a întrebat:

Cui ma adresez daca un utlizator m-a injurat intr-un mesaj?

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Scrie ce ti s-a intamplat aici:http://www.tpu.ro/contact si iti va raspundasau il va suspenda/avertiza pe cel care ti-a trimis mesajutl.
O zi buna!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimiţi un mesaj la Contact, ataşând copy-paste-ul mesajului respectiv.
Succes!

Apache
| Apache a răspuns:

Accesezi contact *dreapta sus * si iei legatura cu adminii!
.dar fa ca mine...da-i ignore, si inainte Injura-l si pana-l i-a dracu!

Răspuns utilizator avertizat
| lora3u a răspuns:

Il ignori pur si simplu, ca atat il duce mintea, nu ai ce sa ii faci! Stii cum se spune : " iarta-l Doamne ca nu are cu ce gandi! "winking

| LoveIsForFree a răspuns:

Da'i spamhappy.