| Aide a întrebat:

Cum ajungi pe rand senior, expert, userul anului sau expert pe o anume categorie.

Răspuns Câştigător
| saynotoemo99 a răspuns:

Senior ajungi daca ai 100 de raspunsuri minim si zece zile vechime
iar expert ajungi daca ai un anumit nr de puncte

3 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Senior ajungi când ai 100 de răspunsuri şi 10 zile de la data înregistrării.
Pentru a ajunge expert trebuie să ai minimum două luni de la data înregistrării şi minimum 500 de răspunsuri, 10% câştigătoare.
Lucrurile astea contează mai puţin, sunt şi excepţii care nu îndeplinesc cele trei condiţii. Mai important este să ai răspunsuri de calitate şi să respecţi politica TPU.
Userul anului este ales prin vot de ceilalţi useri(o dată pe an, evident). Numai bine!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Pt a ajunge senior trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si 10 zile de la data logarii. Dupa care pentru a deveni expert nu prea conteaza rankul si nici fundele ci calitatea raspunsurilor appbatting eyelashes si trebuie sa ai minimum a 10-a parte din raspunsuri funde, adica de exemplu daca ai 100 de raspunsuri si 10 funde, stai foarte bine pentru ca s`a facut 100:10
Sa devii user trebuie sa ai peste 5000 de raspunsuri si sa fie foarte ajutatoare si foarte multe voturi inteligent/folositor!

Bafta