| anonim_4396 a întrebat:

Cum avansez de la Utilizator Junior pe TPU.ro. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri și 10 zile de activitate pe site. În momentul în care vei deveni user senior, vei putea să votezi, să trimiți mesaje private, să raportezi și să postezi mesaje pe chat-ul TPU.ro.
Baftă!

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

Tie sila sa cauti pe blog? Este penultima postare...

Oricum, ca sa devii senior trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri in total si sa fi trecut 10 zile de cand esti junior.