| OCTAVY a întrebat:

Care sunt gradurile pe TPU.ro?
Ca sunt de o luna junior si nu stiu cum pot face sa avansez.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ca sa devii membru junior trebuie sa ai activitate de 10 zile pe site, sa ai 100 de raspunsuri. Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite, ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta, adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator.Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul.Iti urez succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

| vali1985 a răspuns:

Pentru a avansa trebuie sa ai 10 zile de la cont si 100 de raspunsuri.
Bafta!

| OCTAVY explică:

Mersi mult, EmaS, m-ai ajutat cu adevarat.winking

| EmaS a răspuns (pentru OCTAVY):

Cu multa placere.Iti doresc sa fi un membru activ pe site si sa dai raspunsuri cat mai bune si folositoare.Mult succes!