| ChizuruPhantomhive a întrebat:

Cum dai un link cu muzica pe care o asculti acum

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie ChizuruPhantomhive ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o zi frumoasa sa ai!

| onasis1961 a răspuns:

Dai copy pe link-ul de pe youtube, apoi paste pe TPU sus în stânga unde scrie numele tău.

| KristalPop a răspuns:

Intri pe YouTube, cauţi melodia dorită, clic pe ea, Copy Link Adress (Copiaţi adresa link-ului) şi dai Paste.