| traxter a întrebat:

Cum dau report la un mesaj privat?
ca ma intreaba un... ShaDDDoW daca vreau invitatie pe un site de piraterie.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Îl raportezi direct la Contact http://www.TPU.ro/contact. Atașează și un print screen sau copy-paste-ul mesajului! Iar apoi blochează utilizatorul, ca să nu mai primești mesaje de la el.
Succes.

2 răspunsuri:
| Abandoned a răspuns:

Il blochezi(userul) ca sa nu-ti mai trimita mesaje. Altfel, daca il vezi insistand prin orice alt mijloc si cu alti useri pe site atunci il raportezi la pagina de Contact ca sa se ocupe adminii de el cum stiu ei mai bine.

| DiamondEyes a răspuns:

Daca il ai la prieteni sterge-l, iar daca tot primesti spune-i sa te lase in pace!