| Silyca a întrebat:

Cum fac ca intrebarile mele sa nu fie vazute de alti utilizatori?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu ai cum sa faci acest lucru.Chiar daca i-ai ignora pe unii dar ei tot ti-ar vedea postarile tale.

| TPU.ro a răspuns:

Nu ai aceasta optiune, intrebarile tale sunt vizibile pe site si din profilul tau.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Nu poti, dar daca postezi o intrebare, ai minim 1 raspuns, si o stergi, ea nu se va sterge, ci apare pe site ca postata de "Anonim".

| Musique a răspuns:

Nu poți "personaliza" întrebările.
Odată postată, o poate vedea întreaga comunitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa nu le vada? Pana la urma de aceea le postezi, pentru a fi vazute si pentru a primi raspuns.In orice caz, nu exista pe site o astfel de optiune, dar daca nu le mai vrei in cont, le poti sterge aici: http://www.tpu.ro/site-users/questions/ Ele nu vor fi complet sterse de pe site, decat in cazul in care nu au primit raspuns. Cele care au primit raspuns, vor aparea ca fiind anonime.Numai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Katya, dar tu cum morcovul meu ai facut sa nu iti mai pot vedea raspunsul?! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am un nou hobby si anume magiahee hee. Incercam eu cate ceva pe aici, dar probabil am incurcat formulele magice si uite asa mi-a disparut raspunsul...Ca tot veni vorba, chiar acum ma pregatesc sa scot un iepuras din jobenbatting eyelashes. Sper ca de data asta sa nu mai intervina nimic neprevazutlaughing.

| Butterflybeautiful a răspuns:

Buna, Silyca!
Odata ceai postat intrebarea si ai ales categoria la categoria acea o so vada toata lumea.
Dar uni chiar nu vor sa raspunda la intrebarea ta iar unii da.
Dar stai fara crizi toata lumea iti vede intrebarea.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.
Si acum te rog Xx FunditaxX