| Zoey112 a întrebat:

Cum fac sa apar si eu in clasamnet pe TPU la prima pagina, ca eu astzi am dat 28 de raspunsuri, iar persoana care apare acolo a dat doar 14. Trebuie sa fac ceva in plus in afara de a da raspunsuri?

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ca sa ajungi pe prima pagina adica aici:

http://www.tpu.ro/useri

trebuie sa urci in Rank, sa ajungi macar la Rank-ul 100, iar pentru asta este nevoie de multa activitate pe site, puncte si voturi acumulate.
Deocamdata ai rank 5527 si daca vei da multe raspunsuri bune, folositoare vei acumula si puncte ca sa urci in top.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
te referi la concursul pentru tricou?
trebuie sa ai multe raspunsuri date sa intri in top 3, raspunsuri multe si de calitate, daca te referi in topul celor 100 din clasament, trebuie sa ai o activitate intensa s de calitate, sa dai raspunsuri/sa primesti fundite/si asa punctajul tau creste si vei ajunge in top 100
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

La ce clasament te referi?

| onasis1961 a răspuns:

Citeste regulamentul concursului si vezi cum sta treaba cu tricoul:http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Dacă e treaba cu tricoul, ai face bine să citeşte asta,
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
În afară de a da răspunsuri nu ai ce face, numai trebuie să răspunzi.
Dacă e treaba cu rank-ul, e nevoie de muncă intensă şi de timp.
Multe răspunsuri câştigătoare(funde) şi multe răspunsuri.
Mult succes.

| Iubibilăă a răspuns:

Ca sa ajungi pe locul 1 in clasament, iti trebuie multe raspunsuri inteligente si folositoare. De asemenea iti trebuie si fundite.
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/useri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Citeste regulamentul si vezi cum sta treaba.
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant findca nu mai expertii TPU, campionii...au raspuns scuze de deranj.Nu cred ca te referi la tricou ca eu oricum la faza cu tricoul sun pe 4 in clasament iar eu cred ca esti pe 2 sau unu ma mir ca n-ai castigat dar nu cred ca pentru a ajunge pe prima pagina ar trebui s-a spui doar da sau asa ceva.