| specialistul97 a întrebat:

Primesc prea putine raspunsuri. iar alte intrebari au cate 100 de raspunsuri
dar faza e ca intrebarea nu apare pe prima pagina
si apare la adolescenti
si cine drah da click acolo laughing
se uita la alea de pe prima pagina
naspacrying((
vreau si eu sa apara pe prima pagina ce trebuie sa fac?
nu apare. m-am uitat. am asteptat. apare doar la adolescenti
asa ca numai raspundeti fara sa va aflati in treaba ca luati stupid
crying

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Trebuie să apară pe prima pagină. Unele apar ma târziu,altele mai devreme,însă ar trebui să te duci sus la contact și completează formularul care va ajunge la administratorii site-ului și vor remedia problema, dacă pot sau nu.
Întrebarea nu apare imediat pe prima pagină. Într-un timp, la mine apărea după 30 de minute, chiar o oră. Pot fi multe alte întrebări înaintea întrebării care o postezi tu. Mie mi s-a întâmplat dar s-a rezolvat. Acum îmi apare întrebarea îm maxim 10 minute.

Sper că te-am ajutat și te-am lămurit!
Sper să se remedieze problema!
Numai bine!

1 răspuns:
| LoveMe a răspuns:

Pai poate ca pana postezi tu intrebarea mai sunt in cativa in fata ta care asteapta ca intrebarie lor sa fie aprobate. thinking