| XDarkAngel a întrebat:

Cum faci ca intrebarea ta sa ajunga sus pe prima pagina unde sunt patru si se tot schimba?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările respective sunt selectate manual de către administratorii site-ului. Poți să influențezi (indirect) decizia lor doar postând întrebări cât mai interesante, frumoase (nu foarte lungi), care merită atenția tuturor și sunt accesibile oricărei categorii de vârstă.

| loQ a răspuns:

Intrebarile se schimba deoarece cele mai noi ajung acolo primele.