| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca intrebarea pe care o pui sa fie pe prima pagina a sitului?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In primul rand sa n-o postezi la "Conversatii". Majoritatea intrebarilor de la aceasta categorie nu apare pe prima pagina.

neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu iti raspunde nimeni la ea (intrebarea) atunci va sta in prima pagina pana raspunde cineva! Ce ai putea sa faci decat sa pui o intrebare si sa nu iti raspunda nimeni! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau te refereai la chenarul ala cu vreo 5 intrebari? Nici eu nu stiu cum ajung acolo. Cred ca adminii le aleg.