| Robertgavrilă8 a întrebat:

Cum faci să ajungi utilizator senior?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

La baza paginii in partea dreapta exista urmatoarele specificatii:
Ce este TPU.ro?
Contact
Întrebări frecvente
Termeni şi condiţii
Politica de confidentialitate
Despre cookies
Da clik pe specificatia; Intrebari frecvente si vei gasi raspunsuri la toate intrebarile tale cu privire la acest site.
La pozitia cu numarul de ordine 26 este specificat raspunsul la intrebarea ta :
26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie.
Spor la munca. Multa sanatate!