| MadalinaElly a întrebat:

Buna,ce trebuie sa faci ca sa ajungi la nivelul de senior(sunt noua)

Răspuns Câştigător
| вяυηηєттα a răspuns:

Pentru a deveni la statutul de membru "Senior" trebuie să ai:
1. 10 zile de când ţi-ai făcut contul;
2. 100 de răspunsuri.
Poţi citi mai multe aici: http://www. TPU.ro/intrebari-frecvente#cautare
Expert TPU poti ajunge atunci cand esti senior si te remarci prin raspunsurile pe care le oferi si implicarea in cadrul comunitatii.
Voturi poţi să dai când devii "Senior"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri.

| mola a răspuns:

Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.