| Lungu_Valentin_1999 a întrebat:

Cum imi adaug mai multi prieteni deodata aici pe TPU. funda

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe profilul fiecarui utilizator, sub poza de profil exista optiunea Adauga prieten...ori intra pe profilul tau si selecteaza acceptarea prietenilor automat.
O seara frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Intri pe mai multe profile pe care ii vrei ca prieten si dai Adauga ca prieten.Individual.Nu poti deodata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate "deodată" sad

Trebuie să trimiţi mai multe "Cereri de prietenie" - individual ( la fiecare user în parte ).

Pentru a trimite Cereri de prietenie, dai click pe numele userului respectiv, intri pe profilul acestuia şi acolo ai o "tastă" verde pe care scrie "Adaugă ca prieten" - dai click pe ea, eventual îi scrii şi un mesaj, apoi confirmi trimiterea Cererii de prietenie.

Mai urmează ca ( persoana căreia i-ai adresat acea Cerere ) să o şi accepte...

Se va trimite un mesaj ( în funcţie de setările contului acelui user ) prin care îi solociţi prietenia, iar dacă o aprobă, atunci va apărea în secţiunea "Prieteni".

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Mai multi deodata nu poti.
Pentru a adauga un user la prieteni trebuie sa intri pe profilul respectivului user si sa sa dai click pe casuta ''adauga prieten'' de sub poza de profil.
O zi buna.