| coMpLeT a întrebat:

Cum imi pot sterge contul de pe TPU? Daca adresa de mail pe care am facut contul nu mai e a mea il mai pot sterge?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

| TPU.ro a răspuns:

Iti schimbi adresa de e-mail de aici: http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/, o confirmi si apoi ne scrii la contact@tpu.ro.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intri la editare profil si acolo sa-ti schimbi adresa de e-mail. mai apoi trimiti mesaj la contact si ceri stergerea contului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, la Editare date logare.

| CannbalCorpse a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrebi la contact. Sper ca te.am ajutat.O zi buna.

| PotatoMustDie a răspuns:

Putin probabil. Incearca sa contactezi stafful sa vezi daca poti rezolva ceva.