| anonim_4396 a întrebat:

Iti poti sterge contul? Si daca da, pot sa imi fac altul, pe aceeasi adresa de E-Mail?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-am încercat, dar teoretic da, ar fi trebuit să fie posibil să-ţi creezi un cont nou, folosind aceeaşi adresa de mail, din moment ce contul vechi nu mai există. Eventual, poate e nevoie să aştepţi o zi-două, până se vor actualiza datele şi adresa ta de mail nu va mai exista în baza de date.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se poate și poți solicita acest lucru aici: http://www.TPU.ro/contact
Poți să-ți faci altul cu aceeași adresă de e-mail.
Pa, pa.

| TotLora a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Crede-ma ca am incercat sa revin cu aceeasi adresa, pentru ca nu am alta si imi spunea ceva de genul: " aceasta adresa exista in baza de date, te rugam sa folosesti o adresa valida " cu toate ca din acel cont vechi nu mai exista pe site nici macar un cuvintel. Probabil ca daca luam, legatura cu cineva si spuneam ca doresc deblocarea adresei se rezolva problema dar am fost atat de scarbita de vocabularul folosit de Catalin incat am preferat sa nu le mai adresez nici un cuvant. Acum nu pot vedea nici un mail de la ei pentru ca adresa cu care a fost facut contul nu imi apartine, dar in schimb cu toate ca le-am cerut sa nu mai primesc tot felul de prostii de la TPU pe adresa mea cu care nu mai am cont pe site au ignorat cu nesimtire cererea mea si primesc acele mailu-ri cu privire la ce au mai facut ei pe TPU.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru TotLora):

Bună.
Eu am revenit cu aceeași adresă, am mai avut un cont înainte, am solicitat ștergerea lui și după un timp când am făcut actualul cont am făcut la fel ca prima oară.
Pa, pa.

| TotLora a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da, atunci se putea. Si eu am revenit si rerevenit laughing cu adresa initiala, dar acum am constatat ca nu se mai poate. Au facut " imbunatatiri " draga mea happy.

| TotLora a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da, atunci se putea. Si eu am revenit si rerevenit laughing cu adresa initiala, dar acum am constatat ca nu se mai poate. Au facut " imbunatatiri " draga mea happy .

| Legiuitoarea a răspuns (pentru TotLora):

Bună din nou.
Nu te contrazic, este un lucru bun că au făcut îmbunătățiri, dar pozitive să și fie!
Pa, pa.

| TotLora a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Sarbatori cu bine si multa liniste si caldura sufleteasca.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru TotLora):

Bună iar.
La fel și ție, numai bine!
Pa, pa.

| TotLora a răspuns:

Inainte se putea, da mai nou acum se pastreaza undeva memorate adresele de mail si nu mai poti. Eu una nu am putut sa imi fac cu aceeasi adresa si pentru ca imi era lene sa imi fac o adresa noua am luat contul unei colege care asa de mult a apreciat TPU incat nu a mai intrat laughing. Aaaa, vezi sa verifici dupa stergerea contului cum apare, pentru ca la mine cand dadeam apoi cautare dupa nume imi aparea cum ca as fi suspendata cu toate ca nu eram in lista celor suspendati si eu cerusem sa se stearga toata activitatea mea de aici. Asa ca daca ti-e lene sa iti faci alta adresa de mail mai bine ramai cu acest cont.

Răspuns utilizator avertizat
| dani1 a răspuns:

NU placin* crying.

| anonim_4396 explică (pentru dani1):

What?!