| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Cum imi pot sterge contul de pe TPU? Vreau sa il sterg, dar nu stiu cum?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu se poate, nu avem optiunea asta. Singura solutie e sa te milogesti de admini pina se hotarasc ei sa te ia in seama. Cel putin mie asa mi s-a intimplat cind mi-am sters vechiul cont. Am trimis Stelutzei mesaje zilnic, timp de o luna. Neplacut a fost ca nu am primit de la ea nici macar un semn. Mi-a dat impresia ca o doare in cot de mesajele mele, de cerinta mea. In ce o priveste, o lipsa mai mare de respect fata de useri, nici ca am intilnit pina acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma indoiesc ca daca ertam slobod la gura pe site, nici nu mai era nevoie sa cer, mi se stergea contul automat.