| Sorin122 a întrebat:

Cum imi pun alta poza de profil la contul TPU? Multumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes.

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

În stânga unde scrie "Logat ca Sorin122", ai o listă de opțiuni. Tu alegi opțiunea "Editare profil". Dacă o să te uiți mai jos, o să vezi "Alegeți fișierul (încă nu sau ales fișiere)". E, tu dai acolo. După aceea selectezi și încarci imaginea dorită. Să știi, poza va apărea mâine în jurul orei 12.