| denisadr a întrebat:

Cum imi pun poza de profil la contul de TPU?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Te duci la Editare Profil, din bara portocalie din stanga, selectezi imaginea, dai pe Broswe, selectezi din pc/laptop.
O zi buna!
Bafta!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/, clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe ok/open și la final clic pe Salvează profilul.
Pa, pa.

| denisadr explică (pentru Legiuitoarea):

Mai multe amanunte te rog.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti pune poza de profil trebuie sa intri in ''editare profil'', sa dai click pe ''choose file'', alegi imaginea din calculator si la final salvezi.

| denisadr explică (pentru alexs99):

Une se afla ''choose file ''?