| MasterFlo a întrebat:

Cum îmi pun poza de profil pe TPU? Chiar nu știu

Răspuns Câştigător
| aj3k16lm a răspuns:

Intră pe : Setările contului; și dă scroll până o să-ți apară -Setează imagine de profil- [Alege fișierul].

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Intra http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata sper sa reusesti
Mai multe informatii despre TPU, GASESTI AICI
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O ZI BUNA :)

| BroascaCuElice a răspuns:

Https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/ - Selectează imagine profil- astepti 24 de ore ca imaginea sa fie verificata de catre un admin

| Yasmin875 a răspuns:

Dai la:"setările contului"si cauti"setează imagine de profil".

| Andreea213 a răspuns:

Dai in coltul din dreapta sus, si vezi ca scrie numele tau de utilizator. Dupa ce dai clik, sunt mai multe optiuni, printre care si "setari cont". Derulezi in jos pana cand vezi "selecteaza imagine de profil". Dai unde scrie "alege fisierul", si apoi, logic, alegi un fisier (o poza).

| kimwengi a răspuns:

Te duci la setari cont si dai in jos pana dupa localitate si scrie alege imagine profil si scrie alege fisierul si ai pus poza iar peste o zi ti-o aproba si bum gata poza de profil si baa nu mai zapaciti omul ca nu e niciun patrat cu scris portocaliu sper ca te-am ajutat I love You

| fdsfdsf a răspuns:

Aia e