| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi reeditez raspunsurile sau intrebarile pe acest site spre actualizare de exemplu

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Odata ce au fost aprobate, orice reeditate, indiferent scopul acesteia, nu mai poate fi facuta. Poti, insa, sa stergi o intrebare sau un raspuns printr-o solicitare adresata adminilor folosind functia "contact" :http://www.tpu.ro/contact aici:http://www.tpu.ro/contact

| anonim_4396 explică (pentru alessia5158):

Multam

| alessia5158 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mda, in stnga monitorului vezi un chenar portocaliu in care sunt trecute toate categoriile existente pe acest site, dai click acolo unde scrie raspunsurile mele, o sa-ti apara raspunsul sau intrebarea pe care vrei sa o editezi dupa care dai click pe editeaza iar in decurs 10-15 minute daca nu si mai devreme, o sa-ti apara totul cu doresti

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Mersi. mult
imi cer scuze daca nu ti-am dat tie funda (ca tu o meritai)
acum alta intrebare pentru. tine cum schimba funda pentru raspunsuri?