| anonim_4396 a întrebat:

Cum postez o întrebare anonimă pe TPU? Mentionz că sunt Senior.Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O postezi pe site, iar după ce primești cel puțin un răspuns, intri la secțiunea "Întrebările mele" (colțul din dreapta, sus) și ștergi întrebarea. Postarea ta va continua să fie pe site, dar postată de un "anonim", deci nimeni nu va ști că tu ai postat-o. De aceea vezi pe site, postări sub anonimat.
PS Nu te grăbi cu ștergerea postării. Dacă o ștergi înainte de a primi un răspuns, întrebarea dispare cu totul. Nu uita să intri pe email pentru a confirma ștergerea postării.

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Nu prea ai cum...decat daca iti faci un cont nou si asa nimeni nu te-ar cunoaste si ai putea intreba despre absolut orice subiect.