| Geanin a întrebat:

Cum pot ajunge pe prima pagina dintr-o categorie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe categoria aia.
Dai pe a 2a pagina.
Undeva sus scrie ca este a 2a pagina(sus la link) si stergi "2" si pui un numar foarte mare unde o sa te trimita pe prima pagina din categorie.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alege categoria din coloana din stanga si automat te trimite pe acea categorie.La prima pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cele mai multe răspunsuri la acea categorie.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Serios?

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream acolo sus unde e topul 1, 2, 3.
Ma refeream la prima intrebare pus pe categorie!
De exemplu pe T/A care s fost prima intrebare pusa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Aaaa, asta e altceva. Pai, jos, in coltul paginii apar niste sageti portocalii. Apesi pe sageata corecta pana ajungi unde vrei. Crede-mă, dureaaaza. big grin

| AlexAleex a răspuns:

Apesi pe categoria aia si iti arata mai sus o sageata > si dai pe ea.