| XDarkAngel a întrebat:

Voi de obicei cand vedeti o intrebare pe prima pagina, va uitati la categorie?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mereu mă uit la categorie.
Aceeași întrebare postată la categorii diferite (de exemplu: "Trivia/Amuzante", "Sănătate", "Știință și Filosofie", "Dragoste și Sex") poate să necesite alt tip răspuns, o altă abordare a problemei.

| Tweetymrrr a răspuns:

De obicei nu mă prea uit pe prima pagină. Merg direct fie la "Conversaţii", "Adolescenţi" sau "Totul despre TPU".
Succes!happy

| NoNameJunior a răspuns:

Daca vad ca e o intrebare mai stupida, da.ca sa vad daca este pusa ca sa faca oamenii sa zambeasca sau e un prost care nu stie nimic.

| NoNameJunior a răspuns:

Cine ne da la toti stupid si nefolositor?!
tu,@DarkAngel4ever?waiting

| XDarkAngel explică (pentru NoNameJunior):

Nu eu, eu nu dau decat daca e injuratura, jicnire (nu neaparat la adresa mea) sau bataie de joc. nu stiu cine tot da nefolositor si stupid, chiar si eu am primit :I

| NoNameJunior a răspuns (pentru XDarkAngel):

Ok.te cred.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da,ca de exemplu intrebarile de la t/a mai au la sfarsit :„rog raspunsuri serioase!" si daca dai un raspuns intr-adevar seriosi, iei la stupizi.laughing

| marina28 a răspuns:

Eu nu! Citesc intrebarea si daca pot ajuta utilizatorul ce pune intrebarea atunci raspund. Daca nu atunci nu ma bag. nu vreau sa incurc pe nimeni.

| sofy23 a răspuns:

Eu de obicei nu prea ma uit:I:I...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma uit, dar din greseala, fara sa ma uit, am raspuns serios la o intrebare de la categoria Trivia/Amuzante si apoi toti m-au luat la misto:I:I:I.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mă uit pe prima pagină, se încarcă greu. Aşa că intru pe profilul cuiva, aşa m-am obişnuit. Şi da, normal că trebuie să te uiţi la categorie, căci unele întrebări sunt neserioase.

| Calyph a răspuns:

Nulaughing citesc direct intrebarea