| RibbellaaInk a întrebat:

Cum pot face sa-mi schimb poza de la avatar de pe TpU? Am incercat in toate ...modurile..felurilelaughing Funda CEL CARE RASPUNDE PRIMUL

3 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Pai poza de profil TPU o schimbi la "EDITARE PROFIL" al cincilea rand din partea stanga(scrisul ala portocaliu)

| 1stResponder a răspuns:

Editare profil (din stanga de la "Logat ca RibbellaaInk) si mai jos e chestia cu "schimbare fotografie de profil". Dai browse si alegi fotografia.

| KiGtOgT a răspuns:

Editare profil (din stanga de la "Logat ca RibbellaaInk) si mai jos e chestia cu "schimbare fotografie de profil". Dai browse si alegi fotografia.
Dar daca nu se schimba in 24 de ore inseamna ca adminii sunt in vacanta