| Ryo a întrebat:

Stie cineva de nu m-i se schimba poza la avatar pe messenger? Am incercat sa o schimb de mai multe ori dar ramane aceiasi.

Răspuns Câştigător
| mouse88 a răspuns:

Dupa ce ai schimbat poza log out si dupa aia log incearca sa vezi daca functioneazawinking

3 răspunsuri:
| d0pex a răspuns:

Si eu am patit asa...
dai click pe poza dai pe al doilea punctulet si alegi fotografia dai ok ok si da un restart la messenger ( adica da sign off dupa aceea logheaza-te din nou )

| LAdyAntebellum a răspuns:

Incearca de mai multe ori sa o pui. apoi iesi de pe mess, si intra din nou. si mie mi se tot intampla. try it!

| PinkRainbow a răspuns:

Dureaza cateva minute, ore si maxim o zi si se schimba ( depinde de calculator).