| puscahoreangaion a întrebat:

Cum pot posta mesaje pe TPU?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii mai explicit, cui vrei sa scrii?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#24
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27
citeste aceste paragrafe si te vei lamuri...
pa-pa:-h

| darrio2007 a răspuns:

Poti da doar userilor tpu.Intri pe profilul celui care vrei sa ii scrii si ai acolo Trimite un mesaj.Acolo ii poti scrie.

| onasis1961 a răspuns:

Sa postezi e una sa trimiti e alta.Tu ce vrei sa faci concret cu mesajele?

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa intri pe profilul utilizatorului si sa intri in ''trimite mesaj'' si acolo scrii mesajul respectiv.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna Dimineata!
Te duci la profilul celui care vrei sa ii trimiti mesaj, si dai TRIMITE MESAJ.ATENTIE numai daca esti utilizator SENIOR.Asta se face daca ai raspuns la 100 de intrebari pe TPU.
O zi buna!

| drogh a răspuns:

Bună dimineaţa!
Poţi da doar mesaje private. Deci, dai click pe poza aceluia, iar sub,, Adaugă ca prieten'' se află,, Trimite mesaj''. După aceea, la,, Subiect mesaj'' scrii despre ceea ce vrei tu să discuţi, iar la,, Conţinut'' ceea ce doreşti să'i spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la profilul celui caruia vrei sa ii trimiti mesaj si vei gasi butonul respectiv sub foto de la avatar.

| ioanamaria56 a răspuns:

Intri pe profilul userului caruia vrei sa ii trimiti>>selecteaza ''trimite mesaj''>>scrie la subiect despre ce vrei sa ii spui>>scrie mesajul la continut.