| cuz99 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg intrebarile pe care le-am pus pe TPU? funda:X

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

De la secţiunea "Întrebările mele" adică de aici http://www.tpu.ro/site-users/questions/ apoi intri pe e-mail să confirmi şi gata!
Poţi şterge maxim 10 pe zi!

| CautNume a răspuns:

Trimiti aici un mesaj. http://www.tpu.ro/contact
Sau poti sa intri la "Intrebarile mele" si sub fiecare ai un chenar rosu pe care scrie "Sterge". Trebuie sa confirmi si pe mail.Dar asa, intrebarile vor aparea pe site ca postate de "Anonim".

| vali1985 a răspuns:

Te duci la intrebarile mele si dai sterge.
Astepti sa primesti e-mailul pentru a confirma.
Sa nu uiti ca 10 intrebari poti sterge pe zi.

| MrAngelus a răspuns:

Cum sterg o intrebare pe TPU?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont.

Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda).

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| GabiiHaș a răspuns:

In stanga ta, chenarul ala portocaliu, ai "Intrebarile mele"
cauti intrebarea care vrei s-o stergi si ai pe langa intrebare cu rosu "Sterge!"
mentionezi de ce vrei s-o stergi si apoi astepti sa-ti trimita prin email sa confirmi si apoi ai scapat de intrebare!
poti sterge 10/zi...

| Ryuunosuke a răspuns:

Intri la "Intrebarile mele" apoi te uiti care vrei sa o stergi si jos sub ea trebuie sa scrie abrobat/sterge dai pe sterge apoi astepti sa primesti emai-lu si dupa il confirmi

Bafta!

| Faniii a răspuns:

Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont.

Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda). Sper ca a ajutat raspunsul meu.