| florin422004 a întrebat:

Cum pot sa intru pe chat tpU.ro? funda!

Răspuns Câştigător
| Darkguy a răspuns:

Eu ti-am spus de chat TPU in intrebarea ta anterioara. unde e funda? Trebuie sa fii senior. Adica sa ai 100 raspunsuri si minimum 10 zile pe site

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dragul meu, vei putea sa vorbesti cu alti utilizatori dupa ce vei primi statutul de utilizator senior. Dupa ce vei da 100 de raspunsuri si vei avea cel putin zece zile vechime pe site.O sa treaca repede!
http://www.tpu.ro/shoutbox.html

| florin422004 explică (pentru Ho1):

Acum am inteles de la raspunsurile de mai devreme. Nu sunt senior.

| meseriasul88 a răspuns:

Trebuie sa ai cele 100 de raspunsuri