| Adrian4123 a întrebat:

Cum pot sa-mi adaug si eu sub poza chestia aia cu "sustin libertatea pe internet"?

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Unde scrie "Logat ca xCristiBossX", mai jos scrie:
"Trimite felicitari"
"Vizualizare profil"
"Editare date logare"
"Editare profil"
"Mesaje"
"Întrebarile mele"
"Răspunsurile mele"
"Răspunsuri primite"
"Întrebari favorite"
"Prieteni"
"Personalizare conţinut"
"Utilizatori Ignorati"
"Notificari"
"Logout"
Tu dai pe "Editare profil", şi bifezi acea căsuţă în care scrie "Susţin libertatea pe internet".
Baftă.

| Esperança a răspuns:

Unde scrie Logat XcristiBossX, mai jos trebuie sa=ti apara Editare profil intri acolo si bifezi casuta Sustin Libertatea Pe Internet!

| Ana94 a răspuns:

Vezi că atunci când te loghezi ai o bandă portocalie unde scrie "logat ca xCristiBossX". Alegi din lista aia opţiunea "editare profil", bifezi în dreptul fotografiei cu "susţin libertatea pe internet" şi dai "salvează"

| Rockart a răspuns:

Http://www.TPU.ro/site-users/edit/

Bifează căsuţa şi salvează.

| DeathDealer a răspuns:

In stanga unde ai propriul meniu dai la editare profil si sub poza ai o casuta in dreptul bannerului cu sustin libertatea pe internet o bifezi si gata. sper ca ti-am fost de folos