| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Cum pot sa sustin libertatea pe internet?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Accesând funcția „Editează profil" din partea stângă.
Sub poza ta trebuie să bifezi „Susțin libertatea pe internet".
Succes!

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Unde scrie "Logat ca HeiligKreuz ", mai jos scrie:
"Trimite felicitari"
"Vizualizare profil"
"Editare date logare"
"Editare profil"
"Mesaje"
"Întrebarile mele"
"Răspunsurile mele"
"Răspunsuri primite"
"Întrebari favorite"
"Prieteni"
"Personalizare conţinut"
"Utilizatori Ignorati"
"Notificari"
"Logout"
Tu dai pe "Editare profil", şi bifezi acea căsuţă în care scrie "Susţin libertatea pe internet".
Baftă!

| ChioruL14 a răspuns:

Iesi in strada la protest, ca polonezii, americanii, etc.

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru ChioruL14):

De fapt vroiam sa stiu cum fac sa apara si in fata numelui meu :Sustin libertatea pe internet"!

| CautNume a răspuns:

Daca te referi pe TPU dai la "editare profil" (in stanga, deasupra "Mesaje" ) si o sa-ti apara dreptunghiul ala verde cu "Sustin..." si sus in stanga bifezi casuta si dai salvare

| CoquineNoire a răspuns:

Liberté, Retardé, Dizemané Compané Antanté!

| GusWaters a răspuns:

Facandu-ti un Molotov(cred ca stii cum se face), iesind in strada, si infiltrandu-l intr-un cuib de viespi al alora de semneaza ACTA prin toate vagaunile.

| HeiligKreuzAchtAcht explică (pentru GusWaters):

Ia stai tu putin...cum poti fi atat de criminal? Doamne fereste...ce-ai ma cu viespile?