| Myforyou a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poza la avatar pe TPU? dau funda la primul raspuns si daca este bun...puppy dog eyeskiss

Răspuns Câştigător
| RuleZaiko a răspuns:

În stânga unde scrie : '' Logat ca Myforyou ''. Ai o listă de opţiuni. Dă-i pe Editare Profil, şi dă click pe '' Alegeţi fişierul '', apoi iti selectezi ce poză vrei tu, şi apoi dai click pe Salveaza profilul.
Baftă!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Succes!
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator.

Răspuns utilizator avertizat
| Kidakidutza a răspuns:

Dai la editeaza profil si o sa iti apara acolo sa iti alegi o img de profiltongue