| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda la primul raspuns corect
cum bag poza la avatar?

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Daca e vorba de avatarul de pe TPU,da la Editare profil(e acolo,in stanga) si putin mia jos o sa vezi ceva pe care scrie Choose file,da click acolo,selecteaza poza, da ok, si apoi da la salveaza profil.Pa.

| VladimirPutin a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Apare doar cand pun o intrebare daca raspund la alta nu si nici la profil nu apare

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru VladimirPutin):

Trebuie sa astepti vreo 2 zile pana cand o sa-ti apara peste tot poza, asa ca ai rabdareoh go on.

| VladimirPutin a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Văd că user-ul l-a schimbat imediat laughing

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru VladimirPutin):

Mda...ee...sunt prea multe cereri de schimbare a avatarului, deci ma rogoh go on.
Btw, fain user name.

5 răspunsuri:
| XxblackangelxX a răspuns:

dao clik acolo unde e poza ta dai clik pe ea si apoi pe display image si unde scrie share my picture apare o poza si dai clik pe ea si acolo iti pui alta iar daca e id noe trebuie mai intai sa dai clik pe cerculetul de langa share my picture supa aia dai clik pe poza si o shimbi
funda?