| 이벨 a întrebat:

Cum pot sa sterg un comentariu, postat la o intrebare de-a mea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-ti apartine atunci poti sa-l raportezi, doar daca incalca regulamentul. Altfel...nu!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă acel comentariu încalcă regulamentul, îl raportezi (şi mai rogi pe cineva cu minim 5.000 de puncte să-l raporteze) sau trimiţi un mesaj la Contact şi o rogi pe Cristina să-l şteargă.
Succes.

| Tsunade99 a răspuns:

Nu cred ca se poate daca nu l-ai pus tu.

| Alrawan a răspuns:

Dai la 'raspunsurile mele' si alege raspunsul pe care vrei sa-l stergi si apasa pe 'sterge'batting eyelashes

| bella7000 a răspuns:

Pai sa vedem...