| Mirunikaa02 a întrebat:

Funda! cum sterg un comentariu de la o intrebare?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai comentariile tale le poți șterge, intrând la Raspusurile mele și sub fiecare găsești opțiunea Ștergere, dai clic pe ea și urmezi pașii.
Cât privesc comentariile celorlalți trebuie să dai Ignor pe user-ul respectiv și nu mai apar.
Pa, pa.

| adriana49 a răspuns:

Dai stergere de la raspunsurile mele adica acolo unde ai raspunsurile trimise de tine si apoi intri pe adresa ta de mail si acolo sa o sa vezi ca vei primi mail cu dati clic pentru stergere o sa vezi ca iti explica totul in mail.