| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot șterge o întrebare de pe TPU, daca contul e logat cu Facebook, stiu doar un nr de telefon

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
O zi bunahappy

| Kenya a răspuns:

Intri la intrebarile tale si o stergi, pur si simplu, n-are legatura cu fb.

| BlackArt333 a răspuns:

La fel! Intri la intrebarile mele si dai stergere la intrebarea care vrei! Trebuie sa primesti prin email un mail de confirmare!