| numesiprenume0 a întrebat:

Cum pot sterge contul de facebook daca nu mai am numarul de telefon de pe care am facut contul si nu mai stiu parola contului? dau funda...

1 răspuns:
| 08Yonutz17 a răspuns:

Salut nu îți trebuie numărul de telefon oil poți șterge dacă știi parola și emailul sau se șterge singur dacă îîți mai mulți raport! Dacă ai alt cost faci captura de ecran la cel vechi și le spui sa iti dea raport la el și se șterge imediat. Sper ca ti-a fost se folos răspunsul mersi